Ağ Ürünleri

Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)


ASUS DSL-AC51 AC750 2 PORT ADSL/VDSL/FIBER MODEM

ASUS DSL-AC51 AC750 2 PORT ADSL/VDSL/FIBER MODEM

Modem Türü : ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo hizmetleriyle uyumluPortlar : 1 x RJ11 for xDSL 2..

463,44TL 556,13TL Vergiler Hariç: 392,75TL

ASUS DSL-N16 300MBPS 4 PORT 10/100 ADSL/VDSL/FIBER MODEM

ASUS DSL-N16 300MBPS 4 PORT 10/100 ADSL/VDSL/FIBER MODEM

Modem Türü : VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL multimodePortlar : 4 x RJ45 10/100 BaseT for LAN 1 x RJ11 for x..

351,09TL 421,31TL Vergiler Hariç: 297,54TL

Stokta YOK

ASUS PCE-AC51 KABLOSUZ AC750 PCI EXPRESS ADAPTOR

ASUS PCE-AC51 KABLOSUZ AC750 PCI EXPRESS ADAPTOR

Teknik Özellikler : Ürün Kategorisi : AC750 tam AC performansı; 300+433 Mbps Arayüz : PCI Express An..

196,61TL 235,93TL Vergiler Hariç: 166,62TL

ASUS RP-N12 1 PORT 300MBPS 2.4GHZ 2x2dBI PRIZ TIPI ACCESS POINT

ASUS RP-N12 1 PORT 300MBPS 2.4GHZ 2x2dBI PRIZ TIPI ACCESS POINT

Portlar : 1 x RJ45 için 10/100 BaseT için LANPoe Desteği : YokBağlantı Hızı : 802.11n : 300 Mbpsa yü..

168,52TL 202,23TL Vergiler Hariç: 142,82TL

ASUS RT-N12+ 5 PORT 300MBPS 2.4GHZ 2x5dBI ACCESS POINT ROUTER

ASUS RT-N12+ 5 PORT 300MBPS 2.4GHZ 2x5dBI ACCESS POINT ROUTER

Portlar : 1 x RJ45 için 10/100 BaseT için WAN, 4 x RJ45 için 10/100 BaseT için LANPoe Desteği : YokB..

203,63TL 244,36TL Vergiler Hariç: 172,57TL

ASUS USB-N10 USB 2.0 KABLOSUZ EZ NANO NETWORK ADAPTORU

ASUS USB-N10 USB 2.0 KABLOSUZ EZ NANO NETWORK ADAPTORU

Teknik Özellikler : Network Standard : IEEE 802.11 b/g/n Arayüz : USB 2.0 Anten : 1 x MIFA Çalışm..

84,26TL 101,11TL Vergiler Hariç: 71,41TL

Stokta YOK

ASUS USB-N14 N300 300MBPS 2X5DBI USB ADAPTOR

ASUS USB-N14 N300 300MBPS 2X5DBI USB ADAPTOR

Teknik Özellikler : Network Standard : IEEE 802.11 b/g/n Arayüz : USB 2.0 Anten : 2 x R SMA Anten..

147,46TL 176,95TL Vergiler Hariç: 124,96TL

BEEK CAT6 PATCH KABLO SFTP/PIMF 1 METRE AWG 26 SIYAH (BC-S6010BL)

BEEK CAT6 PATCH KABLO SFTP/PIMF 1 METRE AWG 26 SIYAH (BC-S6010BL)

Teknik Özellikler : -..

9,13TL 10,95TL Vergiler Hariç: 7,74TL

Stokta YOK

CISCO SF110-24-EU 24 PORT 10/100 YONETILEMZ SWITCH

CISCO SF110-24-EU 24 PORT 10/100 YONETILEMZ SWITCH

Portlar : 24 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : Rack-mountable - 1UYöneti..

470,46TL 772,40TL Vergiler Hariç: 398,70TL

Stokta YOK

CISCO SF110D-05-EU 5 PORT 10/100 YONETILEMEZ SWITCH

CISCO SF110D-05-EU 5 PORT 10/100 YONETILEMEZ SWITCH

Portlar : 5 x 10/100Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : DesktopYönetim : YokEk Özellikler : Switching c..

133,41TL 160,10TL Vergiler Hariç: 113,06TL

Stokta YOK

CISCO SF110D-08-EU 8 PORT 10/100 YONETILEMEZ SWITCH

CISCO SF110D-08-EU 8 PORT 10/100 YONETILEMEZ SWITCH

Portlar : 8 x 10/100Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : DesktopYönetim : YokEk Özellikler : Switching c..

245,76TL 344,07TL Vergiler Hariç: 208,27TL

Stokta YOK

CISCO SF110D-16-EU 16 PORT 10/100 YONETILEMEZ SWITCH

CISCO SF110D-16-EU 16 PORT 10/100 YONETILEMEZ SWITCH

Portlar : 16 x 10/100Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : DesktopYönetim : YokEk Özellikler : Katman (L2..

386,20TL 582,81TL Vergiler Hariç: 327,29TL

Stokta YOK

CISCO SF110D-16HP-EU 16 PORT 10/100 8xPOE 64W YONETILEMEZ SWITCH

CISCO SF110D-16HP-EU 16 PORT 10/100 8xPOE 64W YONETILEMEZ SWITCH

Portlar : 16 (8x10/100 – 8x10/100 POE )Poe Desteği : 8x10/100 POE PoE Toplam Güç 64WMuhafaza Tipi ..

1.158,60TL 1.390,32TL Vergiler Hariç: 981,87TL

Stokta YOK

CISCO SG110-16-EU 16 PORT 10/100/1000 YONETILEMEZ SWITCH

CISCO SG110-16-EU 16 PORT 10/100/1000 YONETILEMEZ SWITCH

Portlar : 16 x 10/100/1000Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : Rack-mountable - 1UYönetim : YokEk Özelli..

1.046,25TL 1.544,80TL Vergiler Hariç: 886,65TL

Stokta YOK

CISCO SG110D-05-EU 5 PORT 10/100/1000 YONETILEMEZ SWITCH

CISCO SG110D-05-EU 5 PORT 10/100/1000 YONETILEMEZ SWITCH

Portlar : 5 x 10/100/1000Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : DesktopYönetim : YokEk Özellikler : MAC Ad..

315,98TL 526,64TL Vergiler Hariç: 267,78TL

Stokta YOK

CISCO SG110D-08-EU 8 PORT 10/100/1000 YONETILEMEZ SWITCH

CISCO SG110D-08-EU 8 PORT 10/100/1000 YONETILEMEZ SWITCH

Portlar : 8 x 10/100/1000Poe Desteği : YokMuhafaza Tipi : DesktopYönetim : YokEk Özellikler : MAC Ad..

386,20TL 463,44TL Vergiler Hariç: 327,29TL

Stokta YOK

CISCO SG110D-08HP-EU 8 PORT 10/100/1000 4xPOE 32W YONETILEMEZ SWITCH

CISCO SG110D-08HP-EU 8 PORT 10/100/1000 4xPOE 32W YONETILEMEZ SWITCH

Portlar : 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 -Poe Desteği : 4x PoE 32WMuhafaza Tipi : Deskto..

947,95TL 1.502,67TL Vergiler Hariç: 803,34TL

Stokta YOK

CISCO SG112-24 24 PORT 10/100/1000 +2SFP YONETILEMEZ SWITCH

CISCO SG112-24 24 PORT 10/100/1000 +2SFP YONETILEMEZ SWITCH

Portlar : 24 PortPoe Desteği : YokMuhafaza Tipi : DesktopYönetim : YokEk Özellikler : +2SFP..

1.088,38TL 1.306,06TL Vergiler Hariç: 922,36TL

Stokta YOK

CISCO SG300-10SFP-EU 8 PORT SFP +2SFP (COMBO) WEB YONETILEBILIR SWITCH

CISCO SG300-10SFP-EU 8 PORT SFP +2SFP (COMBO) WEB YONETILEBILIR SWITCH

Portlar : 10 x SFP (mini-GBIC); 2 x 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T - RJ-45 (Combo); 1 x console - ..

2.562,97TL 3.075,56TL Vergiler Hariç: 2.172,01TL

Stokta YOK

CISCO SG350-28-K9-EU 24x10/100/1000 +2SFP YONETILEBILIR SWITCH

CISCO SG350-28-K9-EU 24x10/100/1000 +2SFP YONETILEBILIR SWITCH

Portlar : 24x10/100/1000 + 2xBakır veya SFP + 2xSFPPoe Desteği : YokMuhafaza Tipi : Rack MountYöneti..

2.562,97TL 3.075,56TL Vergiler Hariç: 2.172,01TL

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 474 (24 Sayfa)